Hızlı İletişim formu

1Tam olarak hangi sektörde hizmet veriyorsunuz ?
Mekatronik , elektronik, elektrik - robotik sistemlerde, makine ve parça imalatı, montajı, plc programlaması, ve tüm otomasyon sistemlerinin kurulum, montaj ve servisinde aktif olarak rol almaktayız.
2Keşif - Fiyat Teklif Politikanız Nedir ?
Tüm keşiflerimiz ücretsiz, işin durumuna göre teslim edilecek süreç, gerekli olan malzeme ve işçilik kalemleri tek tek ücretlendirilip tarafınıza fiyat teklifi verilir, karşılıklı onay sürecinden sonra ücretin belirli bir bölümü teslim alınıp, kalan mebla iş bitiminde teslim alınır.
3Kullandığınız, çalıştığınız markaların kalite standartları nelerdir ?
Tüm kullandığımız makine, teçhizat, parçalar ve oem ürünler iso ve tse kalite belgeli, garantili, faturalı parçalardan oluşmakta olup, piyasada kendini kanıtlamış markalardan oluşmaktadır (siemens, bosch, mitsubishi) gibi markalarla çalışmaktayız.
4Son kullanıcı desteği veriyormusunuz ?
Elbette, sistemlerimizi kurduktan sonra gerek makine ve teçhizatın nasıl kullanılması gerektiğini, gerek bakımlarının nasıl yapılması gerektiği konusunda bir oryantasyon programı sunuyoruz.
5Sizinle nasıl irtibata geçebilirim ?
Sitemiz üzerinden iletişim formunu kullanabilir, ya da mail üzerinden "info@otomaksis.com" üzerinden ulaşabilir, gsm hattımız üzerinden ulaşabilir, dilerseniz ön randevu almak kaydıyla ofisimize ziyaretimize gelebilirsiniz. Maillerimiz 6x24, gsm ve whatsapp hattımız 7x24 hizmet vermektedir.